Podvečerní světlo v moravském poli :). Fajn večír všem.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
uzasne bez chybicky...farbicky su neuveritelne
tyhle mám rád :-)
ok
+
LHR ruší, jinak skvělá...
parádní vlny :)moc pěkné
hezký večer i tobě
vyjímečná fotka
gratuluju
pěkná
pekné
*
Dík všem za komentíky :)
povedené :)
pekna
lhr
... príjemná :)
výborná
škoda toho LHR
velmi prijemna fotka
naaadhera (jen me rusi vlevonahore ty stopy traktoru)