Zkousim navodit atmosferu tajemna..proto ty barvy i tak vysoky kontrast, kdyz na to ted koukam v pravo to jde mozna az do prepalu..necham hodnoceni na vas, diky za vsechny body i komentare.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
výborná temná atmosféra. spíše než strach mi však fotografie připomíná jakési zamyšlení. strach z toho ale určitě nejde :) technicky tomu chybí ostrost a přeexponovaná místa také dojem nezlepšují, nicméně dojem je výborný.
dobré, až na ten podpis
no jo ,když sis toho všimnul,měl si to ještě stáhnout.Ještě se mi zdá,že když děláš takovou tmavou decentní fotku,ten podpis pak nemusíš psát svítící bílou,odtahuje to pozornost,každopádně stíny hezký a to ucho máš holt plachetní něco mezi elfem a upírem ,když na to teď koukám tak tam vlasně ten přepal docela sedí.
libi se mi to moc
dobre
pěkné
možná bych ubral na intenzitě toho světla a ten podpis mi tam moc nesedí
pekne
Odstranit ten podpis :-) jinak je to krásná tajemná práce. "přepaly" mi nevadí, je to hezký kontrast proti tmě..
Taky moc dobrá!!!
Ďábelsky hezký... :)
Hmmm... Tak to se mi líbí...
6+ Fajne svetlo.
5+ asi bych volil jinej format a urcite doostrit!
az na to pismo...
trošku mě vadí ten stín na ruce...
to svetlo je zvlastne
Vadí mi akorát na tvých fotkách strašně výrazné texty !!!
Jinak je to suprrr :oĐ
mas styl...