Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
toto fotil bracha? :)
http://www.fotoaparat.cz/index.php?r=25&rp=686141&gal=photo
fajn.......
a já že on a přitom ty... nejsi on, že ne? :))
+
libi
bezva..
juu.. tahle se mi líbí ze všeho nejvíc =)
bezva
Tohle neni on, tohle jsem ja :-D Martin je muj bracha a na tomhle miste jsme byli fotit spolu! Pokud se vam zdaji fotky trosku podobne, tak vezte, ze se trochu navzajem ovlivnujeme :-) Vsem dik za komenty!
:-)
:))
6+
super
...trošku... :)
ale fotka fajn
:-)
pekna fotecka ;)
supr