Přechod malé fatry za dva dny, v popředí Poludňový grúň v pozadí Velký Rozsutec, kousek Stohu vpravo.
Díky za zastavení a shlédnutí.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
horší ostrost a kresba
priemer
Pekné foto,ale neuvažoval si nad HDR?Tie ostré tiene by sa zišlo zjemniť.Ja už som kúpil statív len sa mi nedarí vybehnúť.
No O HDR jsem nepřemýšlel, protože se mě ta fotka po úpravě nejeví jako fotka, nýbrž jako fotografika.
Ja tiež nie som zástanca brutálnych omalovaniek.Ja mám len pocit,že digitáli majú problém s dynamikou a svetlá a tiene nezvládajú tak prečo si nepomôcť.Je to na autorovi čo s toho vyrobí,ale nebudem ti už do toho kecať prajem dobré svetlo.Ahoj.
Díky moc, měj se fajn. Třeba to někdy taky vyzkoušim, ale zatim to na to nevypadá.:-)