fotené cez Liptovskú Maru
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
potencial liptovskych stromov je neskutocne velky, toto je slabsie aj vdaka tomu, ze kresba/ostrost nie je koser ;)
Technicky trocha slabsie, hlavne kresba, ale zaujimavy pohlad ponad vodu ocenujem... 4+
to miesto mi je povedomé.
nadherna zelena,trochu neostre,ale jinak pekny kontrast..
neostrosť je daná výrezom z originálneho záberu, raz darmo, 300mm ohnisko nestačilo ... No, skúste si tu neostrosť nevšímať :-)
z tohoto motivu by se dalo urcite neco vytezit