Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Technicky to máš docela fajn, stejně tak kompozičně, ale něco tomu chybí. A něco přebývá. Třeba ten klacek vepředu.
asi víc světla by to chtělo
souhlasím s Pepou ale líbí
..jen se napit.....
prinajmensom chyba ostrost/kresba
3+ Nedostatek světla dělá fotku zašedlou a zaniká v ní i kresba.
ok