Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Hezké
krása
kompo paci, lepsie svetlo by pomohlo ;)
fajnové místo, ale to světlo je nijaké, škoda ..
... a ramik des
super, jen bych trosku dosaturoval zelen
+
pekne, trochu se mi nelibi LDR
Příjemný snímek,pěkný pohled :-)
bohužel nám tak počasí nevyšlo...