Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Líbí.
5+ este by to tam nieco chcelo, povedzme taky gyc s opretym bicyklom :))
Dobré téma. Řezal bych tu střechu a připadá mi to zašedlé. Ahoj.
trošku takový šedivý, možná by to chtělo malinko přidat kontrast... jinak výbornýýý!
5+
jako Alice