jen varianta k té z minula.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Tak nějak pořád čekám, že se to rozbalí ještě kousek dolů...
Ten spodek by si to fakt zaslouzilo
Totéž: kousek dolů by si to zasloužilo.
Stejné připomínky, jako bylo již řečené - přidat dolů.
krásná "poctivá" fotka
5+
Slušivé.5++