Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Krásně ponuré
pěkná náladovečka.
Škoda, že se ten spodek tolik ztrácí ve tmě, průhledy skrz by tomu mnoho pomohly. Veřejné osvětlení také spíše ruší (= otočit se kousek víc doleva či úplně jiným směrem).
Jako Potvora až na tu lampu - ta je podle mě skvělá
výborné
Prima atmosféra