Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
na workshop a 50D je to špatná kresba, máš zaostřeno na křídlo a ne na hlavu
myslim ze ta kresba neni spatna na podminky... a aby nedoslo k milce a chybnemu bodovani ws to skutecne je ale lide zbehli zajiste poznali. jinak na body klido kaslete radsi budu za rady a komenty viz Lada Vit.
hezky vecer
5+
Na 50D a svetlo je to docela slusne. Mam ji taky a co se tyce ostreni zacinam dostavat deprese. Pomer 1:20 (jedna ostra). Komenty, ze zaostruju nekam jinam jsou docela bezne. Snazim si zvyknout na manualni focus, ale dava mi to docela zabrat. Koncove doostreni ve fotoshopu meni celkovy obraz fotky. Preju "Dobre svetlo"
tak tohle me dostalo...jediné, co mi vadí je neostrý pruh v dolního okraje. myslím, že zachycení okamžiku se povedlo ;-)
je to zajímavé s tím tmavým pozadím....
:o)
++