.... v lidské péči
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
parádní..
+
Hezké
5+
Zdar, je moc pěkná, ale přijde mně, že jsi ji trochu přeostřil?!??Nebo je možné, že se mně to jen tak zdá na mém monitoru...
pekný úlovok
martin - mozna to mohlo byt kousicek min ale nic hroznyho to neni :-)
pěkné