Fotografie z pohoří Velebity z výšky cca 1000m
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
tohle se mi moc líbí, ale ještě bych trošku seříznul oblohu - vlastně by možná stačilo nechat tam jen moře, získalo by to takový nadpozemský dojem - ostrovy v oblacích...
+ hezké
Vadí mi ta svodidla.
Pag je poloostrov
to Hanibal S: pravda je, že na jihu je Pag spojen s pevninou mostem, ale původně to byl ostrov a v různých materiálech se o něm stále píše jako o ostrově.