Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
foť sebe; kašli na krajinu :-))
Je zima, až na jaře zas :-P
vy doma netopíte? :-)
Doma nefotim, u portrétů apod. upřednostňuju exteriéry :-P
:-)))
Tak to bychom si rozuměli :-)
Jinak tedy k této fotografii, když už tady jsem: Možná trochu výraznější motiv fotografování by to chtělo... A výraznější popředí... Ta obloha je sice divácky vděčná, ale je jí tam moc, asi... A jako celek mě to nudí, no. :-)
Vyhaslá sopka Lovoš ti nestačí, jo? :-P Ale i tak dík, no :)
Nestačí :-)
570 m n. m.
to jde :-)
mne sa páči
5+
příjemná
nádhera, škoda jen, že není širší
Lovoš se mi líbí
super mraky
Vzhledem k tomu, že je to i můj rodný kraj dávám 6. Moc příjemná fotka...
a kaj to je? tož to asi neni tu u nas :))
Severní Čechy - České Středohoří ;)