Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Pěkný začátek, vítej. Trošku bych ti zvětšil a řezal asi ze spoda.
Ahoj
rozhodně větší
Vítej na FA!
Jeden z pěkných západů, jen velikost příště větší
vítej!pěkné a souhlasím příště větší
Ahoj a vítej na FA . Fotka pěkná jen jak už bylo řečeno trochu VĚTŠÍ .
vítej