Název inspirovaný romantismem.
Po několika experimentech s tématy se vracím ke svým oblíbeným kytkám. Pěkný zbytek slunného jarního dne.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
4+
natěsno
Na mě trochu tmavá, ale i tak je to dobrá fotka :)
krásné,škoda,že je to natěsno
neostré v předu mi moc nesedne
líbí
natěsno mi neva, je to tak trochu záměr. Jen čistě pocitově, jakože větši chrání toho menšiho :)) a není prostor pro ublížení.
kompozice, škoda..
dost natesno !!! len o chlp a bolo by to na...:)
natěsno
5+ líbí
pěkné
Nahoře mohlo být více prostoru na květ, jinak pěkný snímek.
líbí...
natěsno
pěkná
Pěkný , ale opravdu je uvězněna v tom prostoru.
veľmi pekná ...
dotek s rámečkem a PHR a LDR
tak tohle je pěkné 5++