Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
..
jou jou :)))
Povedené.
zaujímavé páči sa mi to
moc hezké
Hezké
Hmmm..., moc pěkná !!
pěkný 6+
-
kritika moja za 6
Zaujalo, ale kompozice trochu natěsno.
bezva !!!!
super!
hezké
.... :D
Jelikož jsem se ještě nedohrabal k zrcadlovce, musim říct, že ta naše H1 je docela slušnej kompakt. Když tak na to koukám, co by za takvou fotku mnozí zrcadlovkáři dali. Nezáleží jenom na skle... Ahoj
super, H1 dokaze super makro
já v tom dohromady nic nevidím po kompoziční stránce, ale aspoň příjemné barvy. ;) 4/5
nadherne ... vsechno
Super
pekna..