Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
takéto mám rád
kompo, male, neostre
malé, není tam toho moc vidět
vrch chtěl asi přechoďák
ano, je to male a fotene zvysoka, nie super fotakom, ani nie super fotografom.
je to juzne pobrezie Talianska s fascinujucou sceneriou.
dakujem vsetkym za zastavenie.
+
pěkný výhled, je to ale dosti malé
.
malé