Kto fotil labute, vie, ze to nie je jednoduche. Mat spravny kontrast a zaroven nemat prepaly, to chce pevne nervy. Tu som sa snazil zachytit labut pre mna trosku netradicne - ako portret.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
hezká paní, ale připadá mi to moc natěsno, chtěla by víc prostoru.
no pekna pekna
Tato dama ma pekne krivky! :)
On to bude ale nejspíš pán ...
Včera som sa pokúšal, a dali zabrať
5+
To Ola: suhlas, keby slo o klasicku "labutofku", snazil som sa o netradicnejsi pohlad na labut viz. poznamky k foto.
Krasny labutiak...on je to pan...ma na nose hrb.
++ mozna by bylo dobry vic mista
moc pěkné
krk a hlava dost natesno, takmer v dotyku s okrajom fotky
super
sa foti, ked ti tak pozuje :) na co si ju nalakal?
jo tak to je iné kafe
fantastický detail, zobák by mohl být výraznější a kolem slečny více prostoru. jinak rámeček nic moc. každopádně dojem skvělý
5+
Ty kapičky na hlavě - super :o)
ta druhá je lepší
Moc pěkný portrét...
...