•  
  • Domovská stránka
  •  
  •  
    • Články
    • Fototesty
    • Galerie
    • Fórum
    • Bazar
    • Fotokurzy
 
  • Přihlásit
  • Registrovat
  • Články

    Fotočlánky

    10.06.2026

    Maskování v přírodě pro fotografy

    01.06.2026

    PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY…

    06.05.2026

    Fotografování šumavských orchidejí

    Všechny články   

    Novinky

    01.03.2026

    FOTOVIDEO BŘEZEN 2026

    05.02.2026

    FOTOVIDEO ÚNOR 2026

    01.01.2026

    FOTOVIDEO LEDEN 2026

    Série a kategorie

    • Škola barvy Jana Pohribného
    • Výsledky dvouměsíčních soutěží
    • Foto Týdne
    • FotoRádce
    • Klasická fotografie
    • FotoRozhovory
    • FotoCestopisy
    • Recenze knih
    • O FotoAparátu.cz
  • Fototesty

    Nové fototesty

    27.05.2026

    Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy

    21.05.2026

    Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

    13.05.2026

    Canon EOS R6 V - první dojmy

    Všechny fototesty   
    10.02.2026

    Test objektivu Canon RF 16mm f/2.8 STM

    30.01.2026

    Test objektivu Canon RF 45mm f/1,2 STM

    06.01.2026

    Test objektivu Sony FE 70-200mm f/4 Macro G…

    Kategorie

    • Digitální zrcadlovky
    • Digitální bezzrcadlovky
    • Kompaktní fotoaparáty
    • Analogové fotoaparáty
    • Fotomobily
    • Objektivy
    • Příslušenství
    • Software
  • Galerie

    Vybrané galerie

    • 1 798 fotografií NAROVINU
    • 57 646 fotografií Černobílé foto
    • 101 475 fotografií Krajina
    • Všechny galerie   

    Soutěže

    • Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.
    • Všechny soutěže   

    Fotogalerie

    • Nejnovější fotografie
    • Hlavní strana galerie
    • Nejlepší fotografie
    • Všechny galerie
    • Lidé v galerii
    • Databáze fotoaparátů
    • Všechny série
  • Fórum

    Nové komentáře

    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 17. 6. 18:42
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 11. 6. 22:01
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Jozef Varényi 1
      Jozef Varényi 1 | Diskuse ke článkům | 10. 6. 12:11
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Nejžhavější diskuse

    • Diskuse ke galeriím | 11 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Diskuse ke galeriím | 8 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Diskuse ke článkům | 2 příspěvky za posledních 30 dnů
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Kategorie

    • Fotoaparáty a fototechnika
    • Vše o fotografování
    • Dotazy a připomínky
    • Fotogalerie
    • Diskuse ke článkům
    • Diskuse ke galeriím
  • Bazar

    Nejnovější inzeráty

    prodám

    Prodám set objektivů pro Canon EOS EF

    prodám

    Sony Alpha A7 II tělo

    prodám

    M50 foto set

    Všechny inzeráty   
    prodám

    Sony FE 90 mm f/2,8 Macro G OSS

    prodám

    prodám tělo - CANON EOS 1Ds Mark III

    prodám

    Leica 35 mm f/1,4 ASPH SUMMILUX-M

    Kategorie

    • Prodám
    • Koupím
    • Vyměním
    • Daruji
  • Fotokurzy

    Fotoexpedice

    Ladakh

    Japonsko

    Helgoland

    Všechny fotoexpedice   

    Rekvalifikační kurzy

    Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.

    Rekvalifikační kurz

    Fotograf – Fotoreportér

    Nové od září 2016

    Fotograf portrétu a módy

    Fotokurzy

    • Letní FotoTábory
    • Kurzy v Praze
    • Kurzy na Šumavě
    • Základy fotografování
    • Úpravy fotografií
    Všechny fotokurzy   
ve fotkách  
  • v článcích
  • v lidech
  • ve fotkách
  • ve štítcích
  • ve fóru
  • Registrovat
  • Přihlásit
      Zapomněli jste heslo?
      Měli jste účet na starém webu?
  • Nahrát fotku
  • Nahrát sérii

Přihlásit se

  Zapomněli jste heslo?
  Měli jste účet na starém webu?

priemyselná krajina

Slovní hodnocení Tato fotografie má pouze slovní hodnocení
vilis vilis (831 bodů)
V galerii: Město

Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).

  • eternity show must go on
    eternity show must go on
    celkem 6 bodů
    |
    05.02.2008 17:46

    :)

  • Hombre71
    Hombre71
    celkem 4 753 bodů
    |
    05.02.2008 17:55

    Useklé vršky komínů - proč ?

  • vilis
    vilis
    celkem 831 bodů
    |
    05.02.2008 17:57

    pretoze to nie je foto len o kominoch, preco sa nepozriet na to trochu inak. ozaj ti tam vrsky chybaju?

  • Pavla Čermáková
    Pavla Čermáková
    celkem 227 694 bodů
    |
    05.02.2008 17:59

    nelíbí

  • vilis
    vilis
    celkem 831 bodů
    |
    05.02.2008 18:00

    ja viem Pavla ;)

  • vilis
    vilis
    celkem 831 bodů
    |
    05.02.2008 18:09

    mozno prekonam aj rekord v pocte zobrazeni bez komentara :D
    19:3

  • Tomáš Bohanes 1
    Tomáš Bohanes 1
    celkem 30 171 bodů
    |
    05.02.2008 18:10

    myslím že takto ne..

  • vilis
    vilis
    celkem 831 bodů
    |
    05.02.2008 18:11

    Tomáš Bohanes: a ako asi?

  • JT
    JT
    celkem 0 bodů
    |
    05.02.2008 18:13

    nemyslim to niajk zle..ale jak som to zbadal, tak som bol presvedceny, ze to je fotka od Čula.. :)

  • JT
    JT
    celkem 0 bodů
    |
    05.02.2008 18:14

    a na rekord kasli.. ja som mal tusim 30:2 Takze nemas sancu :))

  • vilis
    vilis
    celkem 831 bodů
    |
    05.02.2008 18:14

    jozo: hej ja viem, on ma tymi kominmi asi nakazil. Ale napady mu snad neberiem. oni tu proste museli byt :)

  • Lada Železná
    Lada Železná
    celkem 12 312 bodů
    |
    05.02.2008 18:15

    je to takový hravý, docela se mi to líbí :)

  • JT
    JT
    celkem 0 bodů
    |
    05.02.2008 18:16

    len tak medzi recou...musel si tie kominy seknut?

  • vilis
    vilis
    celkem 831 bodů
    |
    05.02.2008 18:17

    ee nemusel ale zdalo sa mi to tak zaujimavejsie

  • hu
    hu
    celkem 9 580 bodů
    |
    05.02.2008 18:21

    :)

  • bell
    bell
    celkem 7 288 bodů
    |
    05.02.2008 18:31

    promyšlená krajina

    čtu dobře název, že ano? .-)

    krůček doprava či doleva, tak, aby ty dva malé komínky, co trošku vypadají jak tyčky :), nebyly zrovínka pod tím velkým komínem, by nešlo udělat? A pak škoda toho poklopu betonového.

    V každém případě, myslím, zajímavý nápad ... jen to ještě trošku vychytat, hm, a bude to ta

    promyšlená krajina

    :O)

  • Destil
    Destil
    celkem 1 097 bodů
    |
    05.02.2008 18:33

    mně se to líbí, hlavně ten stoupající dým z předního "komínu" :)

  • vilis
    vilis
    celkem 831 bodů
    |
    05.02.2008 18:35

    bella dik za odborny nazor
    no tak ked to bude take perfis premyslene tak bude premyslena ale zatial len priemyselna

  • Zigi J.
    Zigi J.
    celkem 0 bodů
    |
    05.02.2008 18:36

    tato fotka mě zaujala, už jen tím jak je useklá
    Vadí mi to, ale je mi jasné, že je to tak schválně autorem myšleno. A ešče mi vadí, že je tam useklá ta skruž. Tato fotka by pro mne byla moc pěknou, kdyby to bylo s odstupem 1-2 kroků. A useklá pření tyčka mi nevadí.

  • vilis
    vilis
    celkem 831 bodů
    |
    05.02.2008 18:36

    destil: som rad ze aj to si niekto vsimol :)

  • vilis
    vilis
    celkem 831 bodů
    |
    05.02.2008 18:37

    Tomas Jedno:
    zaujala sekanim? tak fajn :)
    skruz myslis ten kanal?

  • bell
    bell
    celkem 7 288 bodů
    |
    05.02.2008 18:41

    neodborný ;)

  • vilis
    vilis
    celkem 831 bodů
    |
    05.02.2008 18:43

    pre mna odborny ked poucil :P

  • Jindra Kodýdek 1
    Jindra Kodýdek 1
    celkem 0 bodů
    |
    05.02.2008 18:45

    *

  • Fotograf 20
    Fotograf 20
    celkem 0 bodů
    |
    05.02.2008 18:45

    :)

  • Zigi J.
    Zigi J.
    celkem 0 bodů
    |
    05.02.2008 18:54

    jj ten "kanál" vpravo u té tyčky
    správně je to možná drenážní souřad, ale tomu by tu asi nikdo moc nerozuměl :-) Teda pokud je to na odvodnění, jako že si myslím, že jo.

  • LuMaX
    LuMaX
    celkem 11 469 bodů
    |
    05.02.2008 19:40

    zaujalo, myslienka sa mi pozdava, ale dal by som na vysku mozno aj s inym uhlom pohladu (ale ktovie ci by to slo, ked pozeram na tie stredne koliky tak asi nie) a pekne to vyparoval 2-2-2

  • Lojzi Richterová
    Lojzi Richterová
    celkem 22 774 bodů
    |
    05.02.2008 20:38

    vršky mi nechybí...myslím,že to je vymyšlené dobře :-)

  • vilis
    vilis
    celkem 831 bodů
    |
    05.02.2008 20:40

    co koment to iny nazor, to sa mi paci :)

  • Fotograf 68
    Fotograf 68
    celkem 0 bodů
    |
    05.02.2008 20:47

    Tohle je jasně Čulova fotka :DDD

    líbí o pruzích a lidech

  • vilis
    vilis
    celkem 831 bodů
    |
    05.02.2008 20:48

    badbunda: uz len tam Cula postavit niekde ze?

  • Martin Rada jmr
    Martin Rada jmr
    celkem 30 202 bodů
    |
    05.02.2008 20:49

    :))

  • Fotograf 68
    Fotograf 68
    celkem 0 bodů
    |
    05.02.2008 20:50

    přesně k. Fakt jsem si myslel že je jeho, když jsem ji viděl. :D

  • wojtar
    wojtar
    celkem 95 976 bodů
    |
    05.02.2008 20:54

    zajimavé pro ty kdo zabíjejí trubky do země-červenobílé -nelíbí

  • vilis
    vilis
    celkem 831 bodů
    |
    05.02.2008 20:59

    wojtar: :DDDD

  • vilis
    vilis
    celkem 831 bodů
    |
    05.02.2008 20:59

    badbunda: Ja som ho uz upozornoval ze ma nakazil ze nieco take sem drbnem.

  • Fotograf 68
    Fotograf 68
    celkem 0 bodů
    |
    05.02.2008 21:01

    Ono je to fakt nakažlivé taky už koukám delší dobu na komíny.

  • vilis
    vilis
    celkem 831 bodů
    |
    05.02.2008 21:03

    lenze Culo ich tam dava zvycajne len tak, ja som ich sem dal lebo mi ladili s tymi tyckami :)

  • JoRa
    JoRa
    celkem 23 bodů
    |
    05.02.2008 21:07

    +
    velmi

  • tt 3
    tt 3
    celkem 21 176 bodů
    |
    05.02.2008 21:13

    To su tie culove, alebo nejake ine?

  • vilis
    vilis
    celkem 831 bodů
    |
    05.02.2008 21:16

    tt: Nie nie, ja sa terigam popri tychto v Ziline.

  • Jaroš Ján
    Jaroš Ján
    celkem 120 017 bodů
    |
    05.02.2008 21:18

    OK...

  • tt 3
    tt 3
    celkem 21 176 bodů
    |
    05.02.2008 21:18

    Kua, tie kominy su vsade take akesi rovnake. :-)

  • Fotograf 68
    Fotograf 68
    celkem 0 bodů
    |
    05.02.2008 21:19

    No vidí, ty pruhy mi tam seděj bílá červená atd.

  • Cyril Grebečí
    Cyril Grebečí
    celkem 12 235 bodů
    |
    05.02.2008 21:20

    Troška by sa asi zišlo pri zuumovať, aby to bplo bez toho poklopu a budovy vľavo. Inak je to fainé. :)

  • vilis
    vilis
    celkem 831 bodů
    |
    05.02.2008 21:21

    tt: su len prostredie okolo nich sa meni ;)
    Cyril: mozno aj tak

  • ArBen
    ArBen
    celkem 507 bodů
    |
    05.02.2008 21:25

    dobre pr[i]emys/l/e/na krajina - kominy vsade kolo nas.
    paci.

  • Zigi J.
    Zigi J.
    celkem 0 bodů
    |
    05.02.2008 21:25

    no v nedalekém městečku jménem Odry minulý týden jeden odstřelili a druhý se bude taky rozebírat, takže už z naší krajiny pomalu mizí :-) Doufám, že si tam do města postaví aspon ty větrníky, tam taky dost fouká :-)

  • vilis
    vilis
    celkem 831 bodů
    |
    05.02.2008 21:30

    Tomas Jedno: aj u nas ich odpalili ked rusili cementaren.

  • KIV
    KIV
    celkem 8 578 bodů
    |
    05.02.2008 22:19

    %%%

  • vendys vv
    vendys vv
    celkem 0 bodů
    |
    06.02.2008 07:56

    nahoře a dole bych přidal, jinak v poho...

  • Pepa 2
    Pepa 2
    celkem 13 980 bodů
    |
    06.02.2008 10:45

    Fotografie naprosto nekvalitní nic neříkající - zmatek,neostré,bez jakékoli kompozice.
    Hlavně jak je v galerii více spřátelených duší..jak ubohé.

    Velmi pohodlné rozdávat známky a sám být krytý zákazem bodování - jak vychytralé..o něčem to svědčí

  • vilis
    vilis
    celkem 831 bodů
    |
    06.02.2008 10:50

    Pepa:
    o com tu taras ty expert? Aky zmatok? Tu je kompozicia podla mna celkom fajn. A ziadne spriatelene duse. Ja kludne kazdemu dam hocijaku znamku, nemam s tym problem.To ze mam zakazane hodnotenie je moja vec a je to aj preto aby blbckovia nastvani za moje hodnotenie, nechodili oplacat.

  • vilis
    vilis
    celkem 831 bodů
    |
    06.02.2008 10:52

    Pepa: a ty si jeden zo slabomyselnych debilkov oplacacov, preto sa necudujem ze si napajedeny a musis nieco napisat ked uz nemozes oplatit co? uboziak

  • artgallery -1 7
    artgallery -1 7
    celkem 0 bodů
    |
    06.02.2008 11:35

    no pozeram ze navsteva (PEPA) bola aj u teba :)

  • artgallery -1 7
    artgallery -1 7
    celkem 0 bodů
    |
    06.02.2008 11:38

    kompozicne vyborne - a nechal by som tie vrchne kominy - PS. mas tu fasa komenty :)

  • Martin Čulík _ ČuLo
    Martin Čulík _ ČuLo
    celkem 687 bodů
    |
    06.02.2008 13:27

    S tými tyčkami a komínmi, mne to bolo trápne, že aká náhoda, že aj komíny majú biely základ a červené pruhy. No a ty si sem niečo vrhol, na diskusiu.
    Ten poondiaty plyn je všade ;)

    Geometricky si ma uspokojil, jemne. Zvyšným prevdením, ešte neviem, neutrál, nežasnem.

  • Martin Čulík _ ČuLo
    Martin Čulík _ ČuLo
    celkem 687 bodů
    |
    06.02.2008 13:40

    Na kanalizácii mohla sedieť nejaká kočka :)

  • vilis
    vilis
    celkem 831 bodů
    |
    06.02.2008 14:06

    Čulo: tak nabuduce si zoberem nejaku macku v rupsaku

  • Stenli 1
    Stenli 1
    celkem 22 848 bodů
    |
    06.02.2008 17:12

    NIE NIE NIE

  • vilis
    vilis
    celkem 831 bodů
    |
    06.02.2008 19:42

    stenli: STRC SA STRCA SA STRCA SA aj so svojymi komentarmi, chod si rozdavat sestky

  • vilis
    vilis
    celkem 831 bodů
    |
    06.02.2008 19:43

    svojymi = svojimi

  • USER47
    USER47
    celkem 2 759 bodů
    |
    06.02.2008 20:20

    Já bych řekl, že to vůbec není špatné. Useknutí nahoře a dole mě trochu provokuje, ale celkový dojem je spíše pozitivní.

  • Jafr  z Jafrova
    Jafr z Jafrova
    celkem 25 649 bodů
    |
    10.02.2008 21:03

    přímo strašný

  • vilis
    vilis
    celkem 831 bodů
    |
    10.02.2008 21:11

    Jafr z Javorova: dakujem za pocit z foto, ano takto priemyselna krajina je priam strasna

  • Martin Čulík _ ČuLo
    Martin Čulík _ ČuLo
    celkem 687 bodů
    |
    11.02.2008 16:35

    Zase až tak úplne zle ako Stenliho kvetiny to určite nie je. :)

  • P. Ouředník Fotografie Šumavy
    P. Ouředník Fotografie Šumavy
    celkem 37 389 bodů
    |
    13.02.2008 10:26

    velmi dobré, ale odpudivé

  • blow
    blow
    celkem 1 225 bodů
    |
    09.03.2008 01:02

    napad dobrý ale chtělo by to někam zaostřit

  • vilis
    vilis
    celkem 831 bodů
    |
    09.03.2008 11:13

    blow: tebe sa nezda prva tycka ostra?

  • Petr Kozel
    Petr Kozel
    celkem 471 bodů
    |
    20.07.2008 17:57

    hm.."supr"

  • G 2
    G 2
    celkem 1 514 bodů
    |
    08.08.2008 12:52

    Genialni

Další informace

Vloženo: 5. 2. 2008
Album: Krajiny mojimi očami
Zobrazeno: 144 x

Štítky fotografie

  • architektura 21325x
  • krajina 68026x

Další fotky autora

  • hviezdička
  • unavené nohy
  • pf 2009
  • ...
  • valentinska total romantikus atmosfera
  • strateny
  • ::
  • šelma
  • jesenná osová súmernosť pokezená žltočerveným batôžtekom
  • Ukázat všechny

Další fotky v galerii

  • egypt
  • Lighthouse Tower
  • V oblacích
  • Terst - Canal Grande
  • Pražské jaro
  • Karlův most
  • Praha - Vychovatelna
  • Ze světa komínů
  • Moderé oko
  • Ukázat všechny

hlavní kategorie

  • Hlavní strana
  • Články
  • Fototesty
  • Galerie
  • Fórum
  • Bazar
  • Fotokurzy

Další stránky

  • O fotoaparat.cz
  • Seznam změn
  • Podmínky používání
  • Kontakty

Články a testy

10.6.2026

Maskování v přírodě pro fotografy

S fotografem Mirem Ondrušem jsme si povídali o různých způsobech a pomůckách pro to, abyste mohli fotografovat zvířata v podmínkách Střední Evropy,…

  • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO
  • Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy
  • Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

vybrané kategorie

  • FotoRádce
  • Klasická fotografie
  • FotoRozhovory
  • FotoCestopisy
  • Recenze knih
  • O FotoAparátu.cz

Facebook profil

top fotografie

Vybrané fotografie

Soutěže

2. 7. 2026 - 6. 7. 2026

Téma dne "ERBY" - 2. července 2026

Celé znění tématu: ERBY (ZNAKY) ČESKÝCH MĚST A ŠLECHTICKÝCH RODŮ Projděte se po našich městech, vesnicích, hradech a zámcích a zaměřte se na erby…

1. 6. 2026 - 15. 7. 2026

PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.

Cvičení: Vyfotografujte námět, který lépe vyzní v černobílém provedení než v barvě. Ideálně udělejte obě varianty stejného námětu – barevnou i…

Všechny soutěže   
  • FotoAparát.cz
  • FotoInstitut.cz
  • FotoAkademie.cz
  • Setkání fotografů
  • FotoMaratony.cz
  • CK FotoAtlas.cz

© 2026 FotoAparát.cz

Tvorba webových stránek WebToad s.r.o.