Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
aha,
btw ten ramik ee
ranní světlo zdá se chybí
No není to špatné, ale asi bych tam uvítal rozmanitější nebe ... AHoj
Dýchá to na mě dálkami, hned bych se na nějaké lodičce svezl. :-) Kdepak se ten přístav nachází?