Další fotky z Litomyšle: http://tomasek.cz/foto_vylety/Beskydy2005/1den/index.html
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
čistá práce foto líbí
V jednoduchosti je krasa, libi moc
tie farby sú super.
fajn
jak do katalogu...;)
líbí
Fajn.
ok
trochu větší by nebylo na škodu
moc pěkně
4++
super....takovou podobnou fotku mám taky, akorát víc z blízka, ale ze stejnýma mrakama
krásná klasika
krásné barvičky i fotka
+