Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Místy dost přeexponované, navíc mi hodně nesedí kompoziční zbytky na levé straně...
- kompo, přepálené místa
kompo, ostrost/kresba
tk(hlavně horní část přepaly,rozbitý HLR,líbí spodek
levá strana vadí
ta levá strana by mohla být ořízlá,barvu modré jsi si asi vybral,do toho ti nebudu nic říkat,tak se ti to asi líbí, to je v pořádku,přepaly?no voda je dobrá,na ledě jsou ,ale nezdá se mi, že by jich tam bylo až zas tolik,známkovat nebudu,jelikož tohle jsem ještě nikdy nefotil,hoj
nejmenuješ se Pavla Čermáková,nečekej lepší obodování :-D
Rebarbucho,jdi k čertu,díváš se taky někdy,když dáváš body????????????????? Tvůj nový image je směšný,jako Ty CELÁ !!!!!!!!!!
-ĽS,kompo,ostrosť
Barbucha: sám nic neukážeš a jenom se do ostatních navážíš.Závist do je špatná vlastnost.