Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
máš šokující kliku na hodnotitele, kteří tě nepletou tvrzením , že tohle je cool a supr ...a líp se fotit nedá ...važ si toho!
ted ti sem přišla jedna špatná hodnotitelka se zvráceným vkusem
To: RSDr Martin. To víš, že si toho považuji, ale zatím to lépe neumím, ale díky kritice od Tebe a spol. se snad aspoň trošku polepším.
TK nehodnotím...ale je to příjemné pokoukání
na kritiku i pochvaly kašli ...
něco si o focení přečti a pokud nejsi naprosto beznadějnen případ, za chvilku poznáš sám jak na to si ...
fajn pohoda u rybinka vecer, skoda technicke kvality fotky... kratsi cas by jeste pomohl obloze