Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
chybí tomu ostrost..
fotka není moc ostrá...
nemyslim, ze kazda fotografia by mala byt 100% ostra ;-)
...ale myslím že autor má pravdu, tá neostrosť tomu pridáva jemnosť a uberá ostré hrany dnešného tvrdého života..
pekné jemné linky.
mě to spíš příjde jaksi nemastné neslané
ostrost neva,ale je to tmavé