Děkuji všem za zastavení shlédnutí. Z každého diváka, kterému se moje fotografie líbí mám radost ;-)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
mne sa tá fotka nepáči, ale radosť môžeš mať tiež.
:)
Mně se líbí ten semafor... :)
asi mám slabost pro sloupy a tohle není vůbec špatné, i když je to západofka :-)
dobré