připomínající přerušené cévy..
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
nápad je ok ale TK veľmi slabá - na 3
Barva dřeva není věrohodná.
foto maličké a čierny rámik zbytočne veľký ...
Evokuje to ve mně představu pahýlů končetin s touhle barvou.. neumim si pomoct..
..aspoň to má šťavu :o)
barevne super ..
To asi byla švestka, ne?
wairi asi ještě neviděl švestku po rozřezání...
Pěkná fotka v masivním rámečku, kdy plocha rámce je větší něš samotná fotka. Ke škodě věci.
Mne ten rám nevadí, ason vyvázi tú silnú cervenú.
Ta červená je už moc sytá, nepůsobí to na snímku přirozeně a nechala bych trochu víc místa nahoře a dole.
V náhledu jsem si myslel, že jsi fotil červenou houbu, zvanou outkovku rumělkovou...jsi mne zklamal:-)))
vypadá to zajímavě, asi švestka co -já zas vyfotil olšový pařez a taky to tak bije do očí :-)
zřejmě třešňové, hruškové, nebo švestkové dřevo, ale strašně si to přebarvil a to je škoda
zajímavé
jezisi...co ten ramecek a tk?