:o)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
úplně ti rozumím v tom, co říkáš u své sousední fotky.
Jani, trochu jsem přemýšlela o této fotce a napadla mě myslím o dost lepší varianta. Nevím ale, jak sem dát odkaz, tak jedině, když mi napíše mailem a já ti pošlu. Ahoj.
ad all... budu moc ráda, za vaše konkrétní připomínky k mým fotkám, právě proto sem chodím, abych jako začátečník věděla, co dělam blbje... :o)
paní vlasto, poslala jsem vám email :o)
:o))
Mě se to líbí