yo! :o))
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
no, ja Ti nevim, ale nejak me to tedy neoslovilo
význam??
já nevím jak vás, ale mě neoslovuje snaha o naprostou dokonalost v tom co CHCI vidět... prostě se dívám na TO CO JE a přijde mi to krásné... proč ne zrovna bahno s loužičkou, listím a jehličím... :o)
když se na ten snímek člověk podívá trochu zdálky a trochu déle, tak působí opravdu docela zajímavě
dal bych tomu asi jiny název..alegorii..sorry je to jen můj názor..:-)
nevim, asi sem videl lepsi bahno
asi by si este na objavovani bahennych kras mala trosku popracovat :)
namet nic moc, provedeni nic moc, nehlede na "leskle" listy, vodu,...
Mno... celkove me to nejak nezaujalo... kazdopadne mi prijde zajimava ta louzicka - je jak ze rtuti - mozna nejaky detail, jen neco hodne maleho, abstraktniho.
Jani, pro Tebe asi hodně emotivní, pro mne zvláštní. Hodnotím jen pocitově :o))
nevidim sice bahno, ale napad se mi libi
Mě to připadá jak pohled do jiného světa, nebo-li bahno muze byt krasne
Ahoj Jani :o))) Pozdě, ale přece tě vítám :o)))
Bahno dobrý, ale asi bych to fotil s polarizačním filtrem, aby tam nebylo tolik těch odlesků a víc vystouply barvy.
No a mě zase připadají ty odlesky nejzajímavější