Ahoj všem, předhazuji druhou ze série "baletních"
Děkuju všem za komentáře a názory.
Krásný víkend a dobré světlo všem.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
je to v pohode fotka, vazne lepsia ako tie listy vedla...napriek tomu ma menej bodov...ale srat na body...
ta drobna vada pre mna je to pozadie, ktore je na moj vkus prilis viditelne,a trosku aj kompozicia - nie je velmi zaujimava, skor klasicka s miernym porusenim pravidla smeru pohladu vs. priestoru pren...ale srat aj na take pravidla...
pekny den
mnoooo u mě supr....
cau dusane, porad pekny, ale takova pecka jako minule to neni :O) tak bodik strhavam abych je odlisil
+
FOTO I BALETKA JSOU SUPER-LÍBÍ
Něžná grácie...
tanečnice si musí dát příště pozor na zadní vtočenou nohu!! :))
Pořád mi to táhne zrak k vykroucený pravý noze a otrávenýmu výrazu. Zbytek je velmi dobrý, ale tyhle dvě drobnosti mě ruší. ~5
5++
fakt pekna fotka
Mě se to prostě nelíbí, ten výraz a celý postej nemá vůbec přirozenost. Ale je to čistě subjektivní dojem, takže to nemusíš brát vážně. Prostě se objevil jeden prudič:-)
6+
-
tak "trochu mi půlí" fotku a to se mi na tom trochu nelibi
uff, pro me prvoplanovy, divne nasviceny kycovity promin, ja mam obecne problem s atelierem.. tak to neber moc vazne, sam to neumim :)
Kdyby to byla fotka z představení, tak fajn, ale takhle mi to přijde moc strojený a prvoplánový s tou květinou