Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
4+
Kdybys tak fotil tam, kde právě fotí ta slečna(paní)...
pěkná kvalita, možná bez těch lidí, ale líbí
skvele, skoda jen toho tretiho stinu, lidi mi nevadej...
Viz výše, lidi mi také navadí, stín ano.
Lidi jsou součást přírody a bez nich mi to připadá jak komerční fotka na pohlednici. Šlo o vzájemné propojení mezi dvěma kopci a tak fotil-li bych z místa kde stojí ta paní, nezabral bych vrchol Rané. Škoda toho stínu. Fotky nijak neupravuji a když už je tam, tak tam je. Díky za hodnocení, budtě přístní, jen tak se to naučím. Lovu zdar.
Suhlasim s wintermute, tam by sa dali urobi velmi slusne zabery, hovi aj myslienka tohto je zaujimava.
Výborná fotografia i s ľuďmi, hlavne keď to názov dobre podtrháva. Trochu lepšia obloha (scan, komprimácia ?) a bez tienňa, bolo by za 6.
Škoda, že ten pán nemá hlavu víc z profilu, pak by to bylo super
Lidi zavazí...
JP>> Máš pravdu, je to tvoje fotka, vyfotil jsi ji podle sebe a vůbec ne špatně. Já jsem se jen nadchnul pro ten krásnej výhled.
Celkem se mi to libi, lidi i stanoviste je podle mne ok. Jenom mam dojem, ze by fotka nabyla na prostorovosti, kdybys dole tak o 1-1.5 cm odrezal. Bohuzel by potom ale jeste vice vyniknul ten stin... tak nevim :-(
asi bych to fotil bez těch lidí nebo alespoň bez toho stínu vlevo
"lidi" krasne demonstruji nazev: "Z Rany na Oblik to nepreskocis", navic - fotka ma popredi (u foceni hor nezbytne), skoda toho stinu