Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Klas má nepřirozenou barvu do šedobíla... Pomohla by saturace - potom 6+
mne sa paci
Moc se mi líbí kompozice. Ta barva nemusí být nepřirozená. V současnosti je vidět na polích hodně přezrálého obilí v této barvě.
Barva je v pořádku.
Jeden klásek mám právě na stole :-)
Supr, jednoduchý ale krasný motiv.
Možná ten rámeček jednodušší.
M.
Krasny motiv, ten klas ma trochu neprirodzenu polohu, prijal by som asi lepsie, keby stal priamo. Taketo zabery mam rad. 5+ Ramcek na seba berie viac pozornosti, nez je potrebne, tiez by som volil jednoduchsiu variantu.
Vcelku slušný (až na ten rámeček)
Jiný rámeček a je to za 6 :-)
to není rámeček, to je fotografie na fotografii :-D
Hezky a zajimavy !! :-)
Hezké, škoda toho spodního klasu.Rámeček OK-stále si myslím, že rámeček je opravdu věc vkusu. Každý se oblékáme taky jinak.
Detejl je to bombasticky a zaber supr. Ramecek ? To vis, ze dobry.Na tyto klasky se po navratu do repy tesim ... :-)))
Vyrazime ????