Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Moc pěkný.
velmi pekne
veľmi pekné, no zdá sa mi že to má nejaký modrý nádych
To je tedy podstatně lepší fotka než ta nocovka. Náladu to má pěknou. Nahoře na obloze u měsíce bych vyretušoval tu větvičku.