Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
my jim říkáme lupiny :)
upřesňuji: vlčí bob mnoholistý (Lupinus polyphyllos)
přistěhovalec z Emeriky a pěnej vandal našich buiotopů - náramně rychle si tu zvyknul a vytlačuje původní květenu. I když přiznávám, kytička je to pěkná, fotečka taky:-)
Radek Fišer: děkuji Radku :)
Hanka: no není zač, jsem prostě musel...to víš, učitelský léta se někde musí odrazit...:-)
Líbí...