Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
ostrosť
mě se nelíbí jak je to takové nahuštěné
rekl bych, ze jsi nemel zrovna nejlepsi svetlo, ale jinak libi
5+
4+
pekne :)
4+++
Z těch kachen, co se jich tu prohání, jsem zatím moc lepších neviděl.
pěkné, jen bych možná zvolil jiný ořez...
Celkem pěkná, ale dala bych jí víc prostoru.
5/4
malinko neostré ne? věčná škoda, krásná fotka