Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
5+
zvláštní ale přeostřené!
krásný barevně i náladou
5++
pěkné
5+
Ten barák by tam vůbec nemusel být. ;-)
pěkné
Velmi pěkné.
libi az na tu serednou obludu na brehu:)kez by tam nebyla(nejen na fotce)
tak tahle je lepěí
Pěkné
Zdá se mi to trochu přeostřené
Tahle je lepší, přeostřený se mi to nezdá. Šedej přechoďák by dal šťávu tomu spodku.
5+
Pěkné podání Š.Plesa.
5-
tk