Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Vítej v naší FotoGalerii ! Foto celkem fajn ale trošku vadí poměrně silné odlesky, dost by tomu pomohlo použití polarizačního filtru ....
5+, vitaj:)
Vítej,chtělo by to lepší umístění,také ostrost není nejlepší,ale to se může stát při zmenšování.Šneci jsou jinak velmi zajímavý
jéje ti jsou tmaví, celkem pěkné
Pěkně syté barvy, vítej!
Ten levý brzy sletí:) Hezké, takové tmavé je neznám.
vítej na FA
Vitaj
a vítej:-)