Pořízeno na benátském karnevalu
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Téma zajímavé, fotka už ne (kompozice, ostrost)
blesk v úplné tmě ?? ty vlasy vypadaji hrozně - tedy kvalita fotky ne účes :-)
skoda kompozice (vic mista vlevo ve smeru pohledu), svetlo taky trochu tvrde, ale zajimavy namet a pocitove se mi to taky libi. 4++
Zajímavé, čím déle na to koukám, tím více se mi to líbí, i když se tomu dají vytknout různé nedostatky (viz. hodnocení předcházejících:-)
No jo.
jako Viki
jako viky