Kačeny se potápěly celkem hluboko, ale voda v jezeře byla dokonale čirá.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
hodne bidna kresba nevirazna kompozice uhel pohledu tomu taky nepridava
4+ ale pekna momentka :)
Fajn momentka ....
zajímavý moment
jako momentka supr
:-))
pěkná momentka, taky bych se chtěla tak potápět ;o)