Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
good
zaujimave miesto
kompozicne doladit, miesto skvele
líbí se mi
svetelne fajn
zaujimave miesto.. ten strateny cloviecik tak ale trocha zanika..mozno ine svetlo by to chcelo.. ;)
ten ramecek mi tam nesedi a to namodraly svelo v rozich LH a PD taky moc ne... ale jinak fakt dobry ! : )
Škoda že to není širokým sklem, byla by to bomba :)
Sugestivní zákoutí a světlo, nesedí mi kompo a adjustace... 5+
Nádherný místo a světlo.
zaujimave :)
Fantasticke miesto, svetlo, proste vsetko, len ta myslienka sa straca... nieco vyraznejsie by si to podla mna vyzadovalo (od modela), ta osoba je na fotke naozaj stratena, inak fascinujuci namet, skoda, ze prevedenie nie je uz take dokonale