Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Red co?
Myslíš, že takhle vypadá satan? Já si ho představuji spíš jako líbivého charismatického frajera, proto mu tolik lidí podlehne... Ale ztvárnění je zajímavé. Trochu děsivé, ale to ďábel je... nebo satan.
:)
super!
*
No působívé radši budu hodná líbí
ach ano...
to sis vyhral ! paradni koláž