... maličký pokus o "old looks like photo"
... nočná Praha
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
má to úžasnou retro atmo, ale ten text ve fotce mi nesedne, i když je to možná dobové
hmmm..
Povedený pokus.
Nelíbí, jak je to až moc uměle špinavý, ubral bych a navíc ten rámeček... Ale asi bych to nezvládl takle udělat.
slusne
bz debat, netradiční Praha
zaujalo
jo, mě osobně nadchla
Celkem dobrá práce se softem, ale dle mě to ještě není ono.