Po velmi dlouhe dobe se vracim zpet na fotoaparat.cz s dalsi fotografii , ktera doufam potesi. Tentokrat z malebne skotske vysociny z Narodniho parku Trossachs. Daniel Muller
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
nuda
fuckin' nuda pitcha ;D
mAhdi: :D :D
krajina nádherná, fotka se moc nepovedla, je to ploché, nemá to hloubku, chybí ostrost...
++rozhodne potesila. nadherny misto. byla jsem u nej na podzim..
pekny namet, horsi provedeni
mně se líbí
-
tato se mi libi vice
no nadhera