Vyfoceno z raftu na dolním toku řeky TARA v Monte Negru.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
vitaj:)
libi a vitej :-)
Vítej !
Černá Hora nabízí zajímavá zákoutí, tady bych doporučil nešetřit na vodě a trochu jí přidat. 5 +1 vítej!
Vítej na FA
pěkné vítej
Ahoj, pěkné, držim palce ať se daří...
pěkné, víc vody, vítej
tá voda má nádhernú farbu. áno, zislo by sa jej viac. Nech sa darí a vitaj!
Pěkný
příjemná fotografie
5+
:O)
hezke .. fotka se urcite nepovedla tak, jak mela .. tam to urcite bylo mnohem hezci ... :)
vic vody, kdyz ma tak krasnou barvu :)
5+1 na uvitanou
vice vody ... jinak podarene a vim co toje fotit z lode ...
ahoj :o)
Ahoj, pěkné.
4+1
no ja by som teda nemal odvahu zobrat si fotaky do raftu :))
Líbí.
Vítej na FA!
vítej:-)
podarena
povedene .. tam je krasne na foceni
Vítej na FA, 5 + jeden do začátku.
Moc hezké! Škoda, že tam není vidět víc té nádherné vody.
dobra barva vody
pěkné