Vyfoceno 26.5.04 při přechodu průsmyku pohoří Durmitor.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
dobré
Vzhledem k tomu, že je fotka "rozpůlená" ztrácí se kresba v horách a kompozice není příjemná. Chtělo to možná expozici měřit podle kopců a uříznout kus nebe. (s filmem by z toho šlo asi vytáhnout víc)Neostrý kámen předu taky nepřidá. Hory jsou to ale pěkné že?
jednoho by to skoro nalakalo tam jet... pokud se kurdi zase neuklidnej, je to rozhodne jedna z alternativnich destinaci
5++
kompozice je zvláštní
Hynek Dostal to napisal dobre :)
docela zajimave... (viz Hynek)