Venezuela, NP Canaima
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
ta obloha sa moc nepodarila
pohled dobrej, ale obloha je hodne mimo
líbí
Obloha je holt taková, jaká byla:-))
Musel to být hukot :)
přímo na místě to muselo být úžasný, takhle na fotce dost obyčejné....
hmm pěkný
pěkné
Olda Lipka - i pokud je takova obloha, da se neco delat ... napr pouzit polarizak, abys zvyraznil mraky a nebo jeste lip prechodovej nd filtr, kterym ztmavis oblohu celkove a budes moc mit to popredi trosku svetlejsi ...