... a pak že jsou bezobratlí :o)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Super.
jak je velký?
myslím, že na tebe šilhal
cca 1,5 cm,
6+ pěkný
tak to jo, to je docela velkej..já na ně nějak nemám štěstí..na jednu stranu jsem ráda,protože se jich šíleně bojím,ale na druhou je chci fotit..dnes jsem se pokoušela fotit jednoho asi tak 2mm velkého,ale s tím mým foťáčkem to nějak moc nejde:-/
pěkná fotka
Jde z něj strach :o)
líbí
Ty jo další super fotka, jen tak dál bobiku
krasny cisty pekna zelena
promin, překlik jsem se, tohle si zaslouží víc, za 6+
Ahoj
to se povedlo,pěkně po tobě hodil očkem .-)) ahoj
brrrr
jojo, Helo, jedním z osmi :o)
sakra dobrej predátor, takovýho potkat na houbách tak mě zachrání jen plenky Haguis :)
super
6++
Výborné
6+
tie oči :)))
:o)
VYNIKAJÍCÍ