...konečne...
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
pěkné světlo a dof
podobnou mám z loňska :D
hezký světlo
pekné! a aj podpis je dobrý(:
mazec
... krásne...
v Ziline ? :-)))
Maťo ;-)) hej
Dobré světlo - asi už na večer při západu, že?
jasné, slnko už zapadalo...
povedené
pekné
prima
chlupatá kočka
Kompozicia slabsia - pozadie + orezat.
Chcelo by to vacsiu hlbku ostrosti
wauu
výborná fotka
Moc pěkný detail v dobrém barevném provedení.