Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
kompozicia fajn, ale postava vyslovene zanika, asi bolo lepsie nechat nejake farby.
podle me lepsi nez barevna,dobra sportovka
ta barevná byla o dost lepší
bohuzel postava se ztraci.. seste jsem si vsiml a chtel vytknout chybejici patou, pak jsem ji ale mezi stromy nasel.. mozna jiny prevod do BW, mozna preci jen barvy, nebo jine pozadi :) ale bohuzel takto foceny objekt zanika a neni moc dobre videt :(
NO COMMENT
vo farbach... by to mohlo mat mozno este viac energie..
Bez komentáře.
5+++++
fajn fotecka :)
cb je spatna volba
já teda sportovky ani dokumentární moc nemusím, ale je dobrá, no... :-)
Výborná fotografie s drobnou vadou
pekne...
fajnota
pohodová fotečka, ale chybí mi barva
:o)
okej
nelíbí, vysvětlím:
1. jednak nevím, proč čb
2. postava zaniká na pozadí
3. stejně jako u předchozí fotky, 3 fps je na tohle prostě málo a složenina tu pozbývá smyslu
dal bych 3
:o)
good
Líbí. Taky raději v barvě.
mmm