Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Vidím že jsi tvořivá, po Tvých předchozích velká změna, jen nevím zda k lepšímu. Tím narážím na vtažení kompozice do rámečku. Není to špatné myslím, docela zaujalo.
pekne...
dobré foto
fotka se mi líbí, jen bych zrušila to tlusté černé kolem :-)
ten led je úžasnej...ale celkové zpracování fotografie se mi nelíbí...
Něco podobného jsem viděl také v pražské ZOO, ale nějak jsem nepřišel na to, jak zpracovat, jak vdechnout fotce duši...
5+
zajímavý snímek
zajimve :)